19. 4. 2023

V sobotním semifinále jsme narazili na čtvrtý tým po základní části. Jako cíl jsme měli toto utkání zvládnout a postoupit do finále východočeské ligy žen.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
27. 3. 2023

Playoff pro nás začalo na palubovce 8. týmu po základní části Kanonýrek z Josefova dobrým vstupem do zápasu. Nastoupili jsme s energií a relativně rychle jsme si vypracovali vedení.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
20. 3. 2023

Poslední zápas základní části byl pro oba týmy spíše tréninkový, protože již před tímto zápasem bylo jasné, že zůstaneme na prvním místě a soupeřky budou čtvrté.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
24. 2. 2023

V sobotním zápase jsme měli velice špatný vstup do zápasu, kdy jsme hodně špatně bránili a dostali 24 bodů. V dalších čtvrtinách jsme začali hrát daleko lepší obranu a vedení překlopili na naší stranu. Před poslední čtvrtinou jsme měli pohodový náskok 21 bodů a zápas jsme v dobrém tempu dohráli.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
31. 1. 2023

Už před zápasem jsme řešili problém odjet na zápas s dostatečným počtem hráček. Dobře to dopadlo a na zápas jsme odjeli. Vstup do zápasu jsme měli relativně slušný.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
24. 1. 2023

Zdeněk Hanzlík je již třetí sezonu trenérem našeho týmu žen. Mimo to byl i dlouholetým hráčem našeho „Áčka“ mužů. Jaké má jeho tým cíle na tuto sezonu a jaké jsou jeho největší osobní úspěchy? To vše se dozvíte v našem rozhovoru.

1) Zdendo, představ se nám na úvod a popiš nám krátce svojí kariéru.

Pocházím z Rychnova nad Kněžnou, kde jsem v 8 letech začal s basketem. Ještě stále se aktivně snažím i teď chodit hrát ( jinak v minulosti cca 10 sezón odehráno jako profi). Za posledních 5 let se snažím více proniknout do trénování, začal jsem u dětí a aktuálně jsem u žen. Jako hráč jsem prošel Rychnovem, Pardubicemi, Hradcem Králové, Spartou Praha, Nymburkem, Vyšehradem, Sadskou, Ústím nad Labem, Chomutovem, Litoměřice, Vysokou a aktuálně hraju za Kanonýry Josefov.

2) Jaké máš cíle s tvým mužstvem pro tuto sezónu?

Chceme se dostat do finále soutěže a pokud se podaří, tak i pořádat Final 4 východočeské ligy žen.

3) Jak bys chtěl, aby se tvé mužstvo prezentovalo?

V týmu bohužel nemám žádné dlouhé hráčky, proto bych se rád prezentoval rychlým basketem.

4) Jaké jsou silné a slabé stránky týmu?

Mám v týmu většinu holek, které jsou mladé a běhavé a to je naše silná stránka. Jako slabinu beru to, že nemáme klasickou podkošovou hráčku (všechny holky, které mi tam hrajou, tak v mládeži hrály spíše na křídle).

5) Jaké jsou tvoje největší osobní úspěchy v basketbalu ať už jako hráče tak trenéra?

Jako hráče být součástí týmu Nymburka a mít první 3 tituly s tímto týmem, pak postup z první ligy do nejvyšší soutěže s Ústím a s Chomutovem. Být součástí týmu reprezentace do 20 let a týmu 3×3 a turnaj světové série v Madridu.

Jako trenérský úspěch určitě považuji vítězství ve východočeské lize žen v minulém roce.

6) Máš nějaké oblíbené basketbalové motto, které používáš při coachování?

Oblíbené motto žádné nemám, ale při coachování se snažím holkám vštípit můj přístup k basketu. A to je hrát pěkný týmový basket (nehrát individualisticky) a hlavně mít ze hry radost.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
18. 1. 2023

Sobotní zápas jsem bral jako dobrý trénink na nedělní důležité utkání proti Sokolu HK „B“. Od začátku jsem chtěl, abychom utkání rozhodli a mohli se opravdu soustředit na neděli. To se nám podařilo a myslím, že všechny holky si v tomto utkání dostatečně zahrály a jsem rád, že se i zapsaly do střelecké listiny.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
21. 12. 2022

Ke čtvrteční předehrávce jsme zajížděli na palubovku Kanonýrek z Josefova. Na zápas jsme dorazili pouze v 7, ale i tak jsme dokázali zápas v pohodovém tempu vyhrát. Jediná kaňka na tomto utkání bylo posledních 10 obdržených bodů v řadě.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
6. 12. 2022

V sobotu jsme dohrávali přeložený zápas s Jičínem. Bohužel se nám nepodařilo udržet domácí neporazitelnost. V neděli jsme vyjížděli k prvnímu venkovnímu utkání do Pardubic…

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
22. 11. 2022

V neděli přijely ženy z Nové Paky a čekali jsme velice těžké utkání, protože prozatím mají velice dobré výsledky. Naštěstí jsme do zápasu vstoupili velice dobře a měli jsme dobrou střelbu a vypracovali jsme si náskok 13 bodů po první čtvrtině.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A