BK NAPOS Vysoká nad Labem

22. 3. 2022

Tento víkend byl pro nás vrcholem sezóny. V sobotu nás čekalo semifinále proti Havlíčkovu Brodu. Vstup do zápasu a první čtvrtina byla parádní. Dokázali jsme si vytvořit polštář 10 bodů, o který jsme bohužel v průběhu druhé čtvrtiny přišli. V druhém poločase byl průběh dost podobný, kdy se zápas dostal do vyrovnané koncovky, kterou jsme odehráli velice dobře a zápas ovládli. To byl pro nás splněný sezónní cíl.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
28. 2. 2022

V pátek jsme předehrávali utkání v Jičíně a znovu jsme na utkání zajížděli pouze se 7 hráčkami. Vstup do utkání byl nervózní z obou stran a oba útoky  nebyly moc úspěšné.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
15. 2. 2022

Tento víkend byl pro nás velice důležitý v boji o Final 4, do kterého by jsme rádi šli z co možná nejlepšího místa za Hradcem „B“.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
9. 2. 2022

Pro nás tímto zápasem začala série tří velice důležitých zápasů, které rozhodnou o tom, jestli se dostaneme do závěrečného turnaje sezóny Final 4 pro první 4 týmy po základní části.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
31. 1. 2022

Sobotní zápas doma s týmem Sokol Stěžery nám byl cca 2 hodiny před zápasem odložen z důvodu pozitivních testů na covid u protihráček.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
20. 1. 2022

K sobotnímu zápasu jsme zajížděli do sousední Jaroměře a pořádně jsme nevěděli, co nás čeká. Jeli jsme pouze v 7 hráčkách a tak jsem hráčky nabádal k důsledné obraně a snaze hrát co nejrychleji dopředu.

Posted in Menu, Ženy A
22. 11. 2021

V sobotu k nám přijel soupeř z Jičína. Oba týmy nastoupily se stejným počtem hráček, takže si všechny hráčky dostatečně zahrály. Do zápasu jsme vstoupili hodně špatně a rychle jsme prohrávali o 10 bodů. Bohužel jsme nebyli vůbec schopní zastavit přechod soupeřek do protiútoku po naší neúspěšné střele.

Posted in Ženy A
9. 11. 2021

Ve čtvrtek jsme dohrávali odložený zápas s Hradcem Králové „B“ a čekali jsme hodně těžké utkání. Bohužel se nám vstup do zápasu vůbec nevydařil a v tomto duchu se nesl celý zbytek zápasu. Zápas byl z naší strany bez nasazení a bojovnosti a celkový dojem byl hodně odevzdaný.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
25. 10. 2021

V neděli 24.10. jsme nastoupili k předehrávanému duelu 7.kola východočeské ligy žen proti TJ Sokol Stěžery. Do zápasu jsme vstoupili výbornou obranou a se skvělým nasazením a již od poloviny první čtvrtiny jsme získali dvouciferné vedení, které jsme již do konce zápasu nepustili.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A
19. 10. 2021

Ve čtvrtečním předehrávaném duelu jsme nastoupili proti Josefovu. Začátek zápasu byl z naší strany velice nervózní a naše úspěšnost střelby byla hodně mizerná. Hru jsme i přesto moc nezměnili a i nadále z volných pozic pálili a naše úspěšnost se začala pomalu zlepšovat a do poločasu jsme si získali 11 bodové vedení. V druhém poločase jsme začali výrazně lépe a hned jsme holkám z Josefova ukázali, že žádné drama připustit nechceme.

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A