7. 12. 2023

2.12.2023

BK NAPOS Vysoká nad Labem – Sokol Hradec Králové B 49:69 (10:20, 21:36, 32:47)

Body a sestava: Paterová, Sharplesová, Benešová, Pleskotová, Křížková, Lindrová, Nováková, Pešková

Utkání s Hradcem Králové je tradičně specifické pro naše ženy. Přehnaný respekt k soupeři nám svazoval ruce i nohy po celé utkání. Místy jsme soupeře i celkem přehráli, ale nedokázali to vyjádřit ve výsledku. V utkání jsme neproměnili hned 15 dvojtaktů, zaznamenali spoustu nevynucených ztrát. S výškovou převahou soupeře i jeho kvalitou jsme se srovnali, souboj s vlastní hlavou prohráli. Pochvalu ale určitě zaslouží Sára Sharplesová, která zaznamenala 19 bodů. Nebyl to tak špatný výkon týmu, jak ukazuje výsledek. Stačilo opravdu maličko a mohlo to dopadnout jinak. Holky hrály v zásadě dobře až na pár momentů.

Trojek 4, trestné hody 6/5 (83%).

 

3.12.2023

BK NAPOS Vysoká nad Labem – Sokol Stěžery 121:38 (26:9, 59:22, 88:28)

Body a sestava: Paterová, Sharplesová, Pleskotová, Křížková, Lindrová, Nováková, Pešková.

Po sobotní porážce jsme si chtěli spravit chuť. Hráli jsme to, co jsme chtěli a krásně nám to vycházelo. Jsem rád, že došlo k dělbě bodů, když všechny hráčky zaznamenaly dvojciferný bodový zápis! Dokázali jsme si, že umíme hrát rychle a nemusí to být zbrklé. Jako jediný tým soutěže jsme zatím letos dali „kilo“. Snad nás to zvedne do dalších zápasů.

Trojky 4, trestné hody 3/1 (33%).

 

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A