27. 3. 2023

Kanonýři Josefov : BK NAPOS Vysoká nad Labem 59:63 (8:18,22:32,39:51)

Body a sestava: Marečková 17 (3×3), Pleskotová 11 (3×3), Bezpalcová 10, Pešková 9 (1×3), Paterová 9 (1×3), Bubeníčková 4 (1×3), Benešová 3, Křížková 0

BK NAPOS Vysoká nad Labem : Kanonýři Josefov  50:50 (18:12, 25:21, 37:28)

Body a sestava: Paterová 15 (1×3), Pleskotová 13 (1×3), Paclíková 11 (1×3), Pešková 4, Lindrová 4, Bezpalcová 3, Marečková, Benešová a Křížková 0

Playoff pro nás začalo na palubovce 8. týmu po základní části Kanonýrek z Josefova dobrým vstupem do zápasu. Nastoupili jsme s energií a relativně rychle jsme si vypracovali vedení. Tento rozdíl se držel téměř 3 čtvrtiny zápasu na podobném rozdílu. Bohužel pak přišla poslední čtvrtina, kterou jsme prohráli o 8 bodů a neudrželi jsme si dobré postavení do domácí odvety, která se hrála hned druhý den.

V nedělní odvetě jsme pokračovali ve hře, kterou jsme hráli v poslední čtvrtině sobotního zápasu. Náš výkon byl hodně vzdálený od ideálu, který jsme předváděli téměř celou sezónu. V posledních zápasech na nás leží deka a bohužel naše výkony nejsou dobré. Zápas nakonec dospěl do vyrovnané koncovky, kterou jsme se štěstím uhráli a postoupili do final 4.

Další zápas nás čeká 15.4., kdy pro nás začínal finálový turnaj nejlepších 4 týmů východočeské ligy žen. Našimi soupeřkami budou ženy z TJ Pardubičky. Finálový turnaj budeme pořád na domácí palubovce v naší Napos aréně.