14. 4. 2023

 

V sobotu 10. března 2023 se konaly již tradiční VYSOCKÉ ŠIBŘINKY, které pořádal basketbalový klub BK Vysoká nad Labem. Oproti loňským černobílým Šibřinkám bylo tento rok téma plesu o něco barevnější, doslova květnatější. Letošní tematiku: „kytky a kytičky“ dodržely nejen ženy, které oblékly barevné šaty a ozdobily se nejrůznějšími květinami, ale dokonce i muži. Ti oblékli košile, kravaty a motýlky s květinovým potiskem. Hudební skupina Labyrint opět po roce rozvířila parket. Zahájení plesu bylo v režii skvělé houslistky Markéty Muzikářové, o zábavu během večera se mimo jiné starali nestárnoucí Zuzana Bubílková, David Novotný a pardubická taneční skupina Hroch. Letošní Šibřinky byly beznadějně vyprodané a nás velmi těší, že je o ples takový zájem. Moc se těšíme na příští rok a doufáme, že společně vytvoříme minimálně stejně skvělou atmosféru, jaké jsme docílili letos! Vidíme se na Šibřinkách 2024. 🙂

 

Posted in NOVINKY