23. 4. 2024

V posledním hracím kole před final4, jsme doma přivítali BK Pardubice, kteří mají dlouhodobě velmi kvalitní mládež. Věděli jsme, že to budou těžké zápasy, ale šly jsme do toho na sto procent.

První utkání jsme zaspali na útočné polovině a nedalo se nám skórovat a soupeř si vytvořil dvouciferný bodový polštář. Ve druhé části jsme se dokázali zvednout a dařilo se zakončovat, ale soupeř furt  pokračoval v rychlém a tvrdém útoku. Soupeř se velmi dobře trefoval mimo bednu a tyto tříbodové střely byly velmi důležité pro hosty, kteří si pomalu a jistě budovali náskok. Po poločase jsme se opět trápili v útoku, ale pořád jsme bojovali a chtěli zmenšit rozdíl. V poslední čtvrtině si soupeř už jen hlídal vedení a hráli v klidu. První utkání skončilo 32:73 pro hosty. Druhé utkání probíhalo víceméně stejně a soupeř si připsal i druhé vítězství 34:74.

Posted in Menu, Mládež, NOVINKY, U11