31. 1. 2023

 

 

BK Přelouč : BK NAPOS Vysoká n.L. 40:63

Body a sestava: Pleskotová 18 (4×3), Sharplesová 16, Paclíková 13 (3×3), Marečková 10 (2×3), Chlubnová 2, Pešková 2, Benešová 2, Bezpalcová 0

 

V neděli jsme zajížděli na palubovku Přelouče. Už před zápasem jsme řešili problém odjet na zápas s dostatečným počtem hráček. Dobře to dopadlo a na zápas jsme odjeli. Vstup do zápasu jsme měli relativně slušný, ale v druhé půlce první čtvrtiny jsme polevili a nebyli schopni dát koš. Výsledkem toho byla čtvrtina s výsledkem 11:10 pro domácí. V tomto duchu probíhala i druhá čtvrtina. Do třetí čtvrtiny jsme nastoupili s výrazně lepší střeleckou formou a dokázali jsme domácím odskočit až na 20 bodů rozdílu. V poslední čtvrtině ještě domácí pozlobili a stáhli rozdíl na 10 nebo 12 bodů, ale blíž jsme je nepustili a do konce zápasu jsme se vrátili opět na rozdíl 20 bodů. Zápas jsme zvládli velice dobře na obranné půlce hřiště. Bohužel na útočné to nebylo úplně ono.

Další utkání odehrajeme 18.2.2023 na palubovce Nové Paky a 19.2.2023 na palubovce Jičína.

 

Zdeněk Hanzlík

 

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A