17. 4. 2024

U15 v předposledním kole sezóny vyzvali na domácí půdě BA Lynx Liberec. Bohužel jsme byli oslabení o dva klíčové hráče, ale i přesto jsme chtěli jít pro výhru.

Liberec od první minuty zápasu nastavil vysoké tempo hry. Naši hráči se nemohli pořádně prosadit a v obraně jsme dělali zbytečné chyby, které soupeř trestal. Po špatné první polovině, kterou jsme prohráli 20:37, jsme chtěli ukázat co v nás je…

Ve druhé půli jsme začali dobře a podařilo se dát pár jednoduchých košů, ale soupeř se nenechal unést a vždy si skóre opět pohlídal. Naše největší chyba byla na obraném doskoku, kdy soupeřova agresivita na doskoku znamenala na každý útok o dva pokusy na víc pro soupeře. Náš útok nebyl takový jaký bychom si představovali a nedokázali jsme se dostat do jednoduchých situací. Soupeř si zaslouženě připsal vítězství 42:72.

Druhé utkání bylo skoro identické jako první, soupeř byl nadále velmi aktivní a jednoduše si oba zápasy vybojoval.