19. 4. 2023

BK NAPOS Vysoká n.L. : TJ PArdubičky 84:59 (22:16, 36:29, 62:40)

Body a sestava: Pleskotová 16, Sharplesová 15 (1×3), Paterová 10 (2×3), Paclíková 9 (2×3), Lindrová 8, Bezpalcová 8, Prachařová 8, Pešková 5 (1×3), Marečková 3, Křížková 2, Benešová 0

BK NAPOS Vysoká n.L. : Sokol Hradec Králové „B“ 57:68 (16:21, 29:40, 44:53)

Body a sestava: Sharplesová 21 (1×3), Prachařová 9, Pleskotová 7, Marečková 7 (1×3), Bezpalcová 6, Paterová 6 a Paclíková 1

Do final 4 jsme vstupovali z prvního místa po základní části a s možností toto final 4 pořádat. V sobotním semifinále jsme narazili na čtvrtý tým po základní části. Jako cíl jsme měli toto utkání zvládnout a postoupit do finále východočeské ligy žen. To se nám od začátku zápasu dařilo. V průběhu druhé čtvrtiny jsme si dokázali vypracovat až 15 bodové vedení. Do poločasu se nám toto vedení bohužel nepodařilo udržet a vedli jsme pouze o 7 bodů. Naštěstí vstup do třetí čtvrtiny vydařil a dokázali jsme zápas v této části rozhodnout.

Do finále jsme nastoupili proti rivalkám z Hradce Králové. Holky z Hradce celý zápas držely vedení, které jsme se snažili stáhnout a dostat se na dostřel. Nejblíže jsme se dostali v poslední čtvrtině na rozdíl 4 bodů, na víc nám bohužel nezůstali síly a hradecké holky toto utkání dovedly do vítězného konce. Soupeřkám gratuluji a mému týmu děkuji za předvedenou hru. Na hřišti jsme bojovali a nechali jsme tam vše, co mohli.