24. 2. 2023

Sokol Nová Paka : BK NAPOS Vysoká n.L. 55:74

Body a sestava: Sharplesová 17 (3×3), Pešková 17 (2×3), Paterová 15 (2×3), Lindrová 9, Pleskotová 8, Marečková 5 (1×3), Křížková 3 (1×3), Paclíková, Bezpalcová, Benešová a Chlubnová 0

BSK TJ Jičín : BK NAPOS Vysoká n.L. 41:76

Body a sestava: Lindrová 15, Sharplesová 10 (1×3), Bezpalcová 10, Křížková 10 (2×3), Paclíková 9 (1×3), Pešková 8, Pleskotová 6, Marečková 4, Paterová 4

V sobotním zápase jsme měli velice špatný vstup do zápasu, kdy jsme hodně špatně bránili a dostali 24 bodů. V dalších čtvrtinách jsme začali hrát daleko lepší obranu a vedení překlopili na naší stranu. Před poslední čtvrtinou jsme měli pohodový náskok 21 bodů a zápas jsme v dobrém tempu dohráli.

V neděli jsme zajížděli na palubovku Jičína. Zde jsme nastoupili ve stejném tempu jako jsme v sobotu končili. Již od začátku jsme si vypracovali náskok, který jsme v průběhu zápasu neustále navyšovali a zápas bez větších problémů dovedli do vítězného konce.

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce proti TJ Pardubičky 18.3. od 16:00. Bude se jednat o poslední zápas základní části, tak nás přijďte podpořit.