9. 4. 2024

6.4. jsme se vydali na náročné utkání do sousedních Pardubic, se kterými jsme v prvním duelu dvakrát prohráli. Od prvního střetnutí uplynula spoustu času a my jsme se posunuli o velký kus a chtěli jsme ukázat co v nás je.

Do prvního utkání jsme vstoupili velmi dobře, podařilo se nám hned po rozskoku skórovat a poté hrát rychle dopředu. V obraně se furt opakovali stejné chyby, když jsme nedávali pozor, tak soupeř dobře sbíhal do bedny a měl z toho lehké koše. I přes chyby jsme hráli agresivně na útočné polovině a dařilo se proměňovat těžké nájezdy. V poločase jsme prohrávali 33:27. V druhé půli jsme přitlačili na obrané polovině a měli jsme z toho dobré zisky zakončené rychlým protiútokem a dostali se do vedení. Do poslední čtvrtiny jsme šly s vedením a dařilo se nám udržet tempo a zápas jsme dotáhli do vítězného konce 65:57.

Druhé utkáni jsme začali dobře a do poločasu jsme si drželi náskok, ale poté nám došly síly a soupeř hrál furt agresivně a dostal se do velkého vedeni, které postupně navyšoval a nakonec jsme prohráli 67:30