20. 3. 2024

V sobotu bylo k vidění pěkné utkání v NAPOS Aréně, kdy jsme na domácí palubovce přivítali Týniště nad orlicí.

První zápas jsme začali dobře a hráči plnili pokyny trenéra. Dařilo se nám hrát rychle dopředu a být agresivní v obraně. Druhá čtvrtina byla ukázkou jaký basket bychom chtěli hrát. Soupeři jsme utekli a do druhého poločasu šli s bodovým polštářem. Zápas jsme si pohlídali a dotáhli do vítězného konce 57:46.

Druhé utkání bylo v podobném průběhu jako přechozí až na velké množství chyb na naší straně, zejména porušování pravidel o krocích. Toto nás stálo pár jednoduchých protiútoků, ale i přes to jsme celý zápas měli pevně v rukou. Hráči ukázali jejich zlepšení v individuálních dovednostech a zaslouženě vyhráli i druhý zápas 59:46