9. 4. 2024

V neděli byly na programu ve Vysoké další zápasy našich U12 proti Turnovu, kteří ještě neprohráli jediné utkání, ale i tak jsme jim dali co proto.

První utkání jsme začali jednoduchým košem hned po rozskoku, ale soupeř se nenechal zaskočit a hned se vrátil do hry jejich agresivní obranou a kvalitním doskokem. druhé šance, které soupeř proměňoval byly hlavním důvodem, proč si po dobu celého zápasu pomalu a jistě navyšovali vedení. V poločase jsme ztráceli 15 bodů na hosty, ale nevzdali jsme se a do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře v obraně, bohužel v posledním dějství se soupeř vzpamatoval a vrátil se ke své hře a zápas pro nás skončil prohrou

V druhém utkání jsme ukázali charakter a to, že jsme důstojný protivník. Dařilo se nám hrát rychle dopředu a proměňovat střely za 3 body, ale kvůli zbytečným chybám v obraně soupeř dával jednoduché koše, ale i přesto jsme byli ve vedeni 22:20. V třetí čtvrtině se soupeř rozjel a dostal se do vedení 35:45. V poslední čtvrtině byl k vidění velký návrat našeho týmu a bojovalo se do poslední sekundy. Bohužel soupeř dokázal udržet chladnou hlavu a připsal si i druhé vítězství 58:60.