21. 2. 2022

Dominik Štěpán za tým NAPOSu už odehrál 8 utkání – všechny skončily výhrou. Naše nová posila, původem z Hradce Králové, k nám přišla z týmu KNBL BK Olomoucko, kde byl hráčem základní rotace. Přečtěte si krátký rozhovor, kde Dominik vysvětluje, proč si vybral právě náš tým a co dělá ve svém volném čase.

Čau Dominiku, za Vysokou jsi už odehrál několik utkání. Jak bys je zatím zhodnotil?

Všechny zápasy do kterých jsem zatím nastoupil, jsme vyhráli 2-ciferným rozdílem, k obávám z prohry tak zatím došlo asi jen u trenéra. Nicméně se nám pořád mění rotace, ať už kvůli pozitivním testům nebo zranění, takže se musíme stále sehrávat. Vidím ale zapas od zápasu zlepšení a věřím, že příkladným tréninkem to tak bude i nadále.

Několik hráčů v našem týmu už jsi znal za svého působení v Hradci Králové. Byl to jeden z faktorů proč ses rozhodl právě pro náš tým?

Ano určitě to byl jeden z faktorů. S klukama se už dlouho znám a jsem rád, že s nimi mohu být opět na palubovce. Dalšími faktory byly ambice tymu na postup do první ligy a taky to, že to do Vysoké mám z Hradce Králové blízko.

Jaký má tým ambice pro tuhle sezonu?

Tak jak už jsem zmínil v předchozí otázce. Ambice jsou jasné a to postup do první ligy. Opačně by to pro mě znamenalo velké zklamání.

Jaké máš koníčky? Co rád děláš ve volném čase?

Ve volném čase, když zrovna nějaký mám, chodím s klukama do sauny, nebo venčím naší fenečku maďarského ohaře.

Co bys na závěr vzkázal fanouškům NAPOSU?

Naším fanouškům bych vzkázal: „Přijďte nás podpořit na každý zápas který jen budete stíhat. Mockrát vám za to děkujeme a na oplátku vám předvedeme hezké basketbalové momenty.“

 

 

 

 

Posted in Menu, Muži, Muži A, NOVINKY