27. 2. 2024

V sobotu 24.2. jsme na domácí palubovce svedli boj o první místo v tabulce.

Oba týmy byly v plné sestavě a byl očekáván napínavý zápas. Soupeř vstoupil do zápasu dobrou tříbodovou střelou a nastavil vysoké tempo hry, které dělalo našemu týmu problém. Po špatném vstupu jsme se oklepali a vrátili se do zápasu. První dějství jsme prohráli 25:15. Ve druhé čtvrtině jsme přitlačili v obraně a dokázali proměnit tříbodové střely, které nám pomohli dotáhnout skóre a první poločas skončil 36:39 pro hosty.  Do druhé poloviny měl tým jasné pokyny od trenéra, kdy jsme chtěli zlepšit obranu a hrát do podkoše a využít naše zkušené pivoty. Bohužel soupeř se nenechal vyvést z tempa a pokračoval rychlou hrou a dobrou tříbodovou střelou. Hosté si pomalu a jistě navyšovali náskok a zápas skončil v jejich prospěch 62:83.

Tento zápas nám ukázal naše slabiny a věříme, že na jejich palubovce 16.3. jim to vrátíme i s úroky.

Posted in Menu, Muži, Muži A, NOVINKY