8. 3. 2023

Tento víkend nás čekal poslední hrací víkend venku v základní části proti týmům z Kutné Hory a Pardubic. 

Kolínsko-kutnohorský BK vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 73:96 (17:36, 37:56, 57:79)

Do utkání s Kolínsko-kutnohorským BK jsme vstoupili skvěle. Rychle jsme se ujali vedení, které jsme už nepustili. V první čtvrtině se hlavně blýsknul Jirka Svojanovský, který vstřelil 5 trojek v řadě a chopili jsme se 20-ti bodového náskoku. Zbytek utkání jsme už pouze kontrolovali a předváděli týmovou hru. Utkání nakonec skončilo 23 bodovým rozdílem v náš prospěch.

Body a sestava: Svojanovský – 21 bodů, Mráz J. – 18 bodů, Štěpán – 14 bodů, Kiršbaum – 10 bodů, Baťa – 10 bodů, Synáček – 5 bodů, Mráz V. – 5 bodů, Mahler – 4 body, Harčár – 4 body, Andres – 3 body, Zadražil – 2 body

TJ Tesla Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 55:43 (15:7, 32:22, 47:36)

Teslu Pardubice bychom už mohli považovat za našeho odvěkého rivala, se kterým jsme v posledních sezónách hráli vždy vyrovnaná utkání. Vstup do utkání nebyl špatný, trefili jsme trojku a chopili se vedení. To bylo ale bohužel z první čtvrtiny tak všechno. Pouhých 7 bodů za prvních 10 minut refletkovalo střeleckou bídu z naší strany. Impotenci se bohužel nepodařilo prolomit do konce utkání. Byl to náš nejhorší zápas v sezóně z pohledu úspěšnosti střelby. Tesla toho náležitě využila a vybojovala vítězství o 12 bodů. My si tak připisujeme druhou prohru v sezóně.

Body a sestava: Andres – 14 bodů, Mráz J. – 13 bodů, Štěpán – 5 bodů, Harčár – 4 body, Baťa – 3 body, Sedmák – 2 body, Svojanovský – 2 body, Synáček, Kiršbaum, Mahler a Mráz bez bodu

Za 14 dní hrajeme poslední utkání v základní části 2. ligy proti týmům ze severních Čech na domácí půdě v NAPOS aréně. Přijďte nás podpořit.

Posted in Menu, Muži, Muži A, NOVINKY