7. 2. 2022

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SK Slavia Praha B – 90:47 (23:12, 52:33, 69:40)

V sobotu 5.2. čekal náš „A“ tým zápas s SK Slavia Praha B. Jelikož se sešívaní nacházejí na spodní části tabulky, pokyny trenéra Trnky zněly jasně: „Jdeme si pro výhru“. V obou týmech panuje marodka, a proto na obou stranách nastoupilo pouze 8 hráčů.

Vstup do utkání byl jasně v režii borců z Vysoké. Na útočné polovině bylo k vidění spoustu pohledných akcí, kdy míč putoval mezi hráči a vždy našel volného střelce. Problím nastal na konci druhé čtvrtiny, kdy si Jan Mráz udělal lehčí zranění stehna a musel vystřídat. V tu chvíli začali hrát domácí zónovou obranu, která soupeři z Prahy vyloženě svědčila. I přes to se však v útoku dokázalo domácí družstvo prosadit a fanoušci byli svědky několika pohledným smečí Dominika Štěpána.

Druhý poločas už Vysoká nedovolila žádné překvapení. Disciplinovaná hra v obraně i v útoku vedla k jednoduchým košům po velmi povedených spoluprácí. Sladkou třešničku na konec přidal dorostenec Patrik Piskač, který si povodil hostujícího obránce a skóroval za 2 body.

Body a sestava: Štěpán 20 b, Synáček 18 b, Andres P. 17 b, Kiršbaum 14 b, Hanzlík 11 b, Mráz J. 7 b, Piskač 2 b, Andres D. 1 b.

Posted in Menu, Muži, Muži A, NOVINKY