18. 1. 2023

 

TJ Sokol Stěžery : BK NAPOS Vysoká n.L. 59:96

Body a sestava: Lindrová 24, Sharplesová 21 (1×3), Paclíková 17 (3×3), Bezpalcová 11, Křížková 8, Pešková 6, Marečková 6 (2×3), Sobotková 3 (1×3)

 

Sokol Hradec Králové „B“ : BK NAPOS Vysoká n.L. 58:49

Body a sestava: Paterová 9 (1×3), Bubeníčková 8 (2×3), Sharplesová 8, Paclíková 8 (2×3), Pleskotová 8, Bezpalcová 6 (1×3), Lindrová 2, Sobotková, Marečková, Pešková a Křížková 0

 

Sobotní zápas jsem bral jako dobrý trénink na nedělní důležité utkání proti Sokolu HK „B“. Od začátku jsem chtěl, abychom utkání rozhodli a mohli se opravdu soustředit na neděli. To se nám podařilo a myslím, že všechny holky si v tomto utkání dostatečně zahrály a jsem rád, že se i zapsaly do střelecké listiny.

Možná pod dojmem sobotní pohodové výhry jsme vstupovali do nedělního zápasu trochu lehkovážně a nehráli jsme vůbec naší hru. V obraně jsme opravdu tápali a nechávali jsme hráčky Hradce velice jednoduše skórovat a bohužel na opačné straně palubovky jsme nebyli schopný hrát naší hru a proměňovat jednoduché koše. Z toho plynul propastný poločasový patnáctibodový rozdíl. Od začátku druhé půle jsme nastoupili výrazně lépe a začali náskok postupně stahovat. Nejblíže na dostřel jsme se dostali na jeden bod, víc se nám bohužel nepodařilo a Hradec si zápas pohlídal. Na utkání dorazilo spoustu diváků a myslím, že se jim západ musel líbit. Našim příznivcům děkujeme za podporu.

Další utkání odehrajeme 29.1.2023 na palubovce Přelouče.

 

Zdeněk Hanzlík

 

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A