3. 10. 2022

BK NAPOS Vysoká n.L. : Kanonýři Josefov 78:43

Pleskotová 17, Lindrová 13 (1×3), Sharplesová 12, Pešková 12 (1×3), Paclíková 8 (2×3), Bezpalcová 7, Marečková 6, Křížková 3 (1×3), Sobotková 0

Na začátek jsme přivítali na naší palubovce holky z Josefova, kde aktuálně hrají naše dvě bývalé hráčky Máca a Králíček. Z naší strany byl vstup do utkání trošku nervózní a v útoku se nám úplně tolik nedařilo. S ubývajícím časem jsme se v útoku zklidnili, začali proměňovat vypracované šance a v poločase jsme již měli deseti bodový náskok. V druhém poločase jsme pokračovali v naší dobré obraně a vítězství jsme si nenechali vzít. V dobrém světle se uvedla v prvním zápase za náš tým Lůca Lindrová. Po dlouhodobém zranění se v zápase ukázala Domča Paclíková, která předvedla perfektní výkon hlavně v obraně.

BK NAPOS Vysoká n.L : BK Loko Trutnov „B“ 58:47

Prachařová 13, Pleskotová 9, Bezpalcová 8, Paclíková 7 (2×3), Lindrová 6, Sharplesová 6, Pešková 4, Marečková 3 (1×3), Chlubnová 2, Sobotková a Křížková 0

Do nedělního zápasu jsme chtěli vstoupit lépe než v sobotu a to se nám myslím podařilo. Věděli jsme, že toto utkání bude velice těžké a vyhrajeme pouze pokud budeme dobře bránit. To se nám podařilo a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. V tomto utkání měla za náš tým premiéru Káťa Prachařová, zápas se jí podařil a stala se naší nejlepší střelkyní.

Příští utkání odehrajeme opět na domácí palubovce a to 15.10. od 16:00 se Sokolem Hradec Králové „B“ a v neděli 16.10. od 10:00 s TJ Sokol Stěžery. Přijďte naše holky podpořit.

Zdeněk Hanzlík

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A