19. 10. 2021

BK Napos Vysoká nad Labem – Kanonýři Josefov            80:50 (15:13,37:28,63:42)

Sharplesová 16, Hanzlíková 15 1×3, Pleskotová 13, Bezpalcová 12, Pešková 10 , Marečková 7 1×3, Chlubnová 5, Sobotková 2, Křížková 0

BK Napos Vysoká nad Labem – BK Loko Trutnov „B“     60:51 (13:20,27:31,39:43)

Hanzlíková 23 7×3, Sharplesová 18, Pleskotová 8, Bezpalcová 8, Pešková 3 1×3, Marečková 0 , Sobotková 0, Křížková 0

Ve čtvrtečním předehrávaném duelu jsme nastoupili proti Josefovu. Začátek zápasu byl z naší strany velice nervózní a naše úspěšnost střelby byla hodně mizerná. Hru jsme i přesto moc nezměnili a i nadále z volných pozic pálili a naše úspěšnost se začala pomalu zlepšovat a do poločasu jsme si získali 11 bodové vedení. V druhém poločase jsme začali výrazně lépe a hned jsme holkám z Josefova ukázali, že žádné drama připustit nechceme.

V sobotním utkání nás podle sestavy, která přijela, čekal hodně těžký oříšek, protože soupeřky z Trutnova přijely ve výrazně vyšší sestavě než jsme byli my. Tomu jsme se snažili přizpůsobit taktiku a hodně jsme se snažili ucpávat podkošový prostor a pak následně vyrážet do rychlých protiútoků. Zhruba 35 minut v zápase vedl soupeř a v této době jsme se snad poprvé dostali do vedení, které jsme za žádnou cenu nechtěli pustit. To se nám naštěstí podařilo a do konce zápasu jsme soupeřky již do vedení nepustili.

Obě utkání jsme odehráli v nižší sestavě a musím holky moc pochválit za bojovnost, kterou v obou zápasech předvedly. Moc jim za to děkuji.

Příští utkání hrajeme proti Sokolu Stěžery 24.10. od 18:00 v hale v Kuklenách.