22. 11. 2022

BK NAPOS Vysoká n.L. : Sokol Nová Paka 68:61

Body a sestava: Bezpalcová 11, Bubeníčková 10 (2×3), Lindrová 10 (1×3), Marečková 9 (2×3), Pleskotová 7, Pešková 7
(1×3), Chlubnová 7, Sharplesová 6, Benešová 1

Sobotní zápas proti Jičínu se bohužel neodehrál z důvodu nedostatku hráček soupeřek. Zápas byl přeložen na 3.12. od 10:00 v naší domácí hale.

V neděli přijely ženy z Nové Paky a čekali jsme velice těžké utkání, protože prozatím mají velice dobré výsledky. Naštěstí jsme do zápasu vstoupili velice dobře a měli jsme dobrou střelbu a vypracovali jsme si náskok 13 bodů po první čtvrtině. Tento náskok jsme si udrželi až do konce třetí čtvrtiny. Vstup do poslední čtvrtiny byl z naší strany hodně rozpačitý a zápas byl do koncovky napínavý. Nakonec jsme domácí vítězství uhájili.

Další utkání odehrajeme opět v domácím prostředí a to 3.12. 2022 proti BSK TJ Jičín a v neděli 4.12. vyjíždíme na první venkovní utkání do Pardubic k soupeřkám z TJ Pardubičky.

V sobotu nás přijďte podpořit.

Zdeněk Hanzlík

 

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A