31. 1. 2022

Sokol Hradec Králové „B“ – BK NAPOS Vysoká nad Labem – 69:41 (12:16,34:21,50:34)

Sobotní zápas doma s týmem Sokol Stěžery nám byl cca 2 hodiny před zápasem odložen z důvodu pozitivních testů na covid u protihráček.

V neděli jsme odehráli utkání na Sokole Hradec Králové. Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, kdy jsme dokázali dobře bránit, přecházet do rychlých protiútoků a proměňovali jsme volné střely. Proto se nás Hradec pokusil zastavit zónou. V první čtvrtině nám naštěstí padli všechny trojky a díky tomu jsme tuto čtvrtinu vyhráli. Bohužel od druhé čtvrtiny do konce zápasu se obraz hry úplně otočil. Trápili nás naprosto hloupé ztráty a když už jsme míč neztratili, tak jsme nebyli schopný dát jednoduchý koš z pod koše. Na tyto dvě činnosti si do příštích zápasů musíme dát pozor.

Body a sestava: Pleskotová 11, Sharplesová 10 (2×3) Pešková 7 (1×3), Hanzlíková 7 (1×3),Bubeníčková 5, Bezpalcová 1, Křížková 0, Sobotková 0

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce před zápasem mužů v sobotu 5.2.2022 od 15:30.

Zdeněk Hanzlík

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A