9. 11. 2021

BK Napos Vysoká nad Labem – Sokol Hradec Králové „B“ – 46:78 (9:25,20:44,35:60)

Sharplesová 15, Hanzlíková 10 (2×3), Bezpalcová 8, Marečková 6, Pleskotová 5, Křížková 2, Sobotková a Pešková 0

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK Napos Vysoká nad Labem – 59:67 (15:21,25:39,41:57)

Hanzlíková 18 (6×3), Pleskotová 12, Bezpalcová 10, Sharplesová 10, Pešková 8 (1×3), Chlubnová 4, Marečková 3 (1×3), Křížková 2, Sobotková 0

Ve čtvrtek jsme dohrávali odložený zápas s Hradcem Králové „B“ a čekali jsme hodně těžké utkání. Bohužel se nám vstup do zápasu vůbec nevydařil a v tomto duchu se nesl celý zbytek zápasu. Zápas byl z naší strany bez nasazení a bojovnosti a celkový dojem byl hodně odevzdaný.

V neděli jsme zajížděli do Havlíčkova Brodu, kde nás čekal hodně nepříjemný soupeř. Naštěstí vstup do zápasu byl úplně jiný než ve čtvrtek  a od začátku jsme si udržovali mírné vedení.  Nasazení v obraně bylo perfektní a díky tomu jsme si vypracovali 14 bodové vedení v poločase. Tento náskok jsme si udržovali celou třetí čtvrtinu. Čtvrtá  čtvrtina pro nás nebyla moc dobrá, dostali jsme spoustu jednoduchých košů a náš náskok se snížil pod hranici 10 bodů, naštěstí jsme pak trefili dvě trojky, které nám zase zajistily klidný rozdíl ve skóre a důležitou výhru jsme si nenechali vzít.

Příští utkání hrajeme na domácí palubovce 20.11. v 18:00 a 21.11. v 10:00. Našimi soupeřkami budou ženy z Jičína a z Nové Paky.