8. 11. 2022

BK NAPOS Vysoká n.L. : BK Přelouč 79:56

Body a sestava: Chlubnová 16 (2×3), Pleskotová 12, Bezpalcová 11, Paterová 10 (1×3), Prachařová 8 (1×3), Pešková 5, Sharplesová 5 (1×3), Marečková 5 (1×3), Benešová 3, Křížková 2 a Paclíková 2

V sobotu jsme do zápasu vstoupili velice vlažně a v průběhu první čtvrtiny jsme prohrávali až o 10 bodů. Naštěstí jsme se do zápasu dokázali rychle vrátit a začali jsme hrát naší hru, kterou se chceme celou sezónu prezentovat. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvělým způsobem a začali jsme si rychle budovat větší náskok a zápas v poklidu dohráli.

Další utkání odehrajeme opět v domácím prostředí a to o víkendu 19.11. a 20.11. proti BSK TJ Jičín a Sokol Nová Paka. Přijďte nás znovu ve velkém počtu podpořit.