21. 12. 2022

Kanonýři Josefov : BK NAPOS Vysoká n.L. 50:70

Body a sestava: Pešková 18 (2×3), Bezpalcová 16, Lindrová 14 (1×3), Sharplesová 11, Paterová 6, Sobotková 3, Křížková 2

BK Loko Trutnov „B“ : BK NAPOS Vysoká n.L. 54:57

Body a sestava: Pleskotová 14, Paterová 12 (1×3), Paclíková 9 (3×3), Pešková 7 (1×3), Sharplesová 5, Bezpalcová 4, Lindrová 4, Bubeníčková 2, Marečková, Sobotková Benešová a Křížková 0

 

Ke čtvrteční předehrávce jsme zajížděli na palubovku Kanonýrek z Josefova. Na zápas jsme dorazili pouze v 7, ale i tak jsme dokázali zápas v pohodovém tempu vyhrát. Jediná kaňka na tomto utkání bylo posledních 10 obdržených bodů v řadě.

V sobotu nás čekal zápas o první místo na palubovce Trutnova. Soupeřky na nás byly velice dobře připravené a v průběhu tří čtvrtin zápasu to bylo znát. Hráli jsme velice laxně, všude jsme byli o krok později, špatně jsme bránili a měli jsme velký problém na obranném doskoku. Do poslední čtvrtiny jsme vstupovali s devítibodovým mankem, které jsme postupně ukrajovali. Zápas nakonec dospěl do vyrovnané koncovky, ve které jsme měli více štěstí a zápas jsme nakonec zvládli.

Další utkání odehrajeme 14.1.2023 na palubovce Stěžer a 15.1.2023 na palubovce Sokola Hradec Králové „B“.

V sobotu nás přijďte podpořit.

 

Zdeněk Hanzlík

 

Posted in Menu, NOVINKY, Ženy A