24. 10. 2023

O víkendu naše juniory čekaly venkovní utkání na půdě Brandýsu a Poděbrad. Jelikož se jednalo o papírově vyrovnané soupeře, jeli jsme do středních Čech s ambicemi dvakrát zvítězit.

BK Brandýs n. Labem vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 47:69 (5:18, 17:33, 33:57)

Do utkání s Brandýsem jsme vstoupili velmi dobře. Soupeř byl zaskočen naší agresivní obranou a byli jsme schopni proměnit několik jednoduchých košů. 5 bodů obdržených v první čtvrtině byl velmi dobrý začátek, který jsme pak zužitkovali v dalších čtvrtinách. Zbytek utkání jsme již kontrolovali a mohli jsme tak protočit sestavu. Vítězství o 20 bodů bylo zasloužené.

Basket Poděbrady vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 76:50 (18:13, 36:26, 57:37) 

Zápas s Poděbrady měl být náročnější než v sobotu. Vstup do utkání byl tristní – 4 ztráty hned v prvních 4 útocích, které naštěstí soupeř nezužitkoval. Poté jsme se již dostali do tempa a hráli jsme naší hru. Ve druhé čtvrtině se však zranil klíčový rozehrávač Honza Bubeníček a museli jsme změnit plán hry. Ztráta rozehrávače byla znát ve třetí čtvrtině a soupeř si vypracoval pohodlný náskok, který udržel do konce utkání. Našemu týmu chyběla bojovnost a koncentrovanost, což nás trápí prakticky od začátku sezony.

Posted in Menu, NOVINKY, U19