23. 11. 2019

16.11.2019

BK NAPOS  Vysoká n.l.  :  Královští Sokoli

             58 : 54      (21:9 , 33:21 , 48:34 )

             55 : 40      (10:13 , 23:25 , 41:32)               

V sobotu jsme odehráli dva zápasy s Hradcem a obě jsme vyhráli. Začátek byl ospalý a opatrný z obou stran. Vypadalo to jako kdyby kluci, co spolu hráli, si to teď rozdali proti sobě a zahráli si přáteláček.

Vedli jsme od začátku, dařila se střelba a vypadalo to na pohodový zápas.
Ke konci zápasu, však soupeř několika trojkami zápas zdramatizoval a přitvrdili, což odnesl Bedlek bolestivým zraněním kolena.

Druhý zápas začal, jak skončil, Hradec se snažil, přitlačil v obraně a my jsme se s tím polovinu zápasu nedokázali vyrovnat. V menší rotaci, Bedlek nebyl schopen kvůli zranění nastoupit, jsme druhý poločas ožili. Probudila se naše opora Hrdlička, který začal kralovat pod oběma koši, k němu se přidal Šídlo a o vítězi bylo jasno. Zápas to nebyl hezký, více se bojovalo, než hrálo. Výhra je dobrá pro sebevědomí kluků, aby dále pracovali a zlepšovali se.

Roman Trnka

Celé album je zde

Posted in Mládež, NOVINKY, U17