18. 9. 2019

14.9.2019

Hráči ročníku U17, kteří spolu většina nikdy nehrála a někteří rok a více nehráli vůbec, se vydali na turnaj. Sám jsem byl zvědav, jak to bude vypadat. První zápas splnil moje očekávání . Ztráty balonu , nervozita něco vymyslet, prostě žádná sláva. Nic než porážka se nedala očekávat. Druhý zápas naopak už vypadal o poznaní lépe. Náznak rychlých protiútoku, obětavost v obraně a konečně jsme začali částečně proměňovat vyložené šance, což vedlo k vítězství o 11 bodů.

V posledním zápase jsme začali jak jsme skončili. Dobrá obrana a zakončení, což vedlo k vedení až o 15 bodu. Proto jsem dal šanci všem hráčům. Následovalo snížení až na 2 body o které jsme se přetahovali až do konce zápasu. V posledních vteřinách zápasu jsme naší hloupostí ztratili balón a soupeř šťastnou trojkou od půlky hřiště rozhodl zápas o 1bod. Myslím, že turnaj splnil svoji úlohu. Ukázal sílu i nedostatky. Nemám strach, že by tento tým nemohl po sehrání a potrénování ukázat , že má na to aby vybojoval pro náš klub vyšší soutěž. Nerad chválím jednotlivce, ale udělám vyjímku. Pochválím Michala Hrdličku, který kraloval pod oběma koši. Nesmím zapomenout na benjamínka Radima Jancuru , který se nezalekl a počínal si jako starý harcovník.

Roman Trnka

Posted in Mládež, NOVINKY, U17