16. 10. 2019

5.10.2019

BK Chrudim : Napos Vysoká n. Labem  44 : 87

BK Chrudim : Napos Vysoká n. Labem  58 : 68

První zápasy začaly i pro nové družstvo U17. A nezačalo vůbec špatně. Kluci kteří rok a více let nehráli se do soupeře zakousli, ničili ho dobrou obranou a k mé radosti rychlými protiútoky. V kterých patřili k nejlepším hráči Piskač a Šidlichovský, který k nám přišel na hostování ze sousedních Pardubic. Hned ukázal v čem bude pro tým přínosem. Na doskoku jsme měli tradičně oporu v Hrdličkovi. V průběhu zápasu si pak zahráli všichni hráči i věkově mladší.

Druhý zápas začal z naší strany vlažně, asi jsme se ukolíbali výsledkem z prvního zápasu a mysleli, že se soupeř porazí sám. To se nestalo. Soupeř přitvrdil, začal se trefovat a my jsme přestali hrát, to co se nám dařilo v prvním zápase. Hráli jsme pomalu, neproměňovali jsme ani ty nejvyloženější šance, čehož soupeř využil a trestal. Tím pádem se ze zápasu stala přetahovaná o každý koš. Musel jsem stáhnout rotaci na méně hráčů, abychom zápas dotáhli do vítězství. Trochu za očekáváním zatím zůstává Martin Beránek, od kterého jsem očekával, že bude lídr a to se bohužel zatím nepotvrdilo. Gratuluji týmu k prvním vítězstvím a mladším hráčům k získávání zkušeností.

Roman Trnka

Posted in Mládež, NOVINKY, U17