25. 10. 2019

19.10.2019

BKNapos Vysoká nad Labem : Baskeťáci Joésefov     50:68  (11:23, 27:32, 39:55)
BK Napos Vysoká nad Labem : Baskeťáci Joésefov    52:64  (11:23, 27:32, 39:55)

První domácí zápas odehráli hráči ročníku U17. Od začátku zápasu bylo jasné ,že nás nečeká nic příjemného. Hráči kteří spolu hrají už delší čas, dokazovali, že si na hřišti rozumí.

Zároveň měli zvýšenou motivaci, neboť jsem většinu hráčů vedl jako hlavní trenér právě v Josefově. A bylo vidět, že základy basketbalu mají bohužel lepší než momentálně domácí tým . Nám stále chybí lehkost v zakončení, když některé věci řešíme spíš silou, než hlavou. To dávám za vinu, nesehraností a nevyhraností. Tým bojoval a ukázal, že když se zlepší docházka na trénink, což se pak odráží na sehranosti, bude se tým zlepšovat.

Oba zápasy byli jak přes kopírák. Špatný začátek, který jsme museli pracně dotahovat. Místo toho abychom zápas otočili přišli další zbrklé chyby. Týmu věřím, že se bude zlepšovat jen to chce vydržet v nastoleném řádu.

Roman Trnka

Posted in Mládež, NOVINKY, U17