4. 5. 2022

BK NAPOS Vysoká n. Labem x Bizoni Náchod – 71:51 (17:6, 33:28, 55:39)

BK NAPOS Vysoká n. Labem x Bizoni Náchod – 59:45 (13:16, 30:24, 49:32)

V sobotu jsme odehráli dvě utkání proti bizoni Náchod Do zápasu jsme vstoupili se skvělým nasazením. Soupeře jsme nutili k těžkým střelám a byli jsme aktivní na obranném doskoku. Díky práci na doskoku jsme si vytvářeli skvělé příležitosti skórovat z rychlého protiútoku.

Vstup do druhé čtvrtiny se nám nedařilo v útoku. Dost jsme polevili v obraně a nechali soupeře opakovaně skorovat po špatně vyřešeném pick & roll. Náš desetibodový náskok soupeř dotáhl během několika minut a utkání se opět táhlo ve vyrovnaném tempu. Místy jsme zapomínali na pravidla individuální obrany a podléhali chtíči vypichovat míč soupeři na útočné polovině, z čehož pak vznikali přesilové situace. V 3. čtvrtině soupeř začal hodně ucpávat bednu tak jsme se zaměřili, Na pohyb křídel po zadní lajně,.. tato aktivita fungovala a přinesla své ovoce. Vytvorili jsme si náskok, který jsme si udrželi až do konce zápasu. 4. čtvrtinu jsme už dohráli s radostí.

Druhý zápas jsme drželi víceméně ve svých otěžích a i přes některá zaváhání jsme ho dotáhli k vítěznému konci. Byl jsem rád, že v obou utkáních se bodově prosadili kluci z lavičky.

Posted in Nezařazeno, NOVINKY, U17