24. 1. 2023

Tesla Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 75:40 (18:9, 36:18, 63:29)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Vlci Žďár n. Sázavou – 75:43 (17:17, 40:28, 55:33)

O víkendu jsme nastoupili do nejdůležitější části sezony – play out. Hrajeme o udržení ligy do příštího roku. Čekal nás velmi silný soupeř z Pardubic a oslabení vlci ze Žďáru n. Sázavou. V sobotním utkání proti Tesle jsme zaspali už na začátku. Soupeř si bez váhaní vzal vedení a už nás k němu nepustil. Nás opět brzdila nekoncentrovanost a hloupé ztráty. Celkově se nám utkání nepovedlo a prohráli jsme velmi vysokým rozdílem.

V neděli jsme si chtěli spravit chuť, který přijel v okleštěné sestavě. Bylo to pro nás jediná šance si odčinit hrůzostrašnou porážku z předchozího dne. I přes vyrovnanou první čtvrtinu, jsme v druhé části hry dokázali diktovat tempo a dobře bránit. V druhé polovině jsme už kontrolovali stav utkání a došli jsme si pro 2 body za vítězství.

Posted in Menu, NOVINKY, U17