28. 2. 2022

Jiskra Havlíčkův Brod : BK NAPOS Vysoká n. Labem – 79:57 (22:13, 39:22, 58:38)

Jiskra Havlíčkův Brod : BK NAPOS Vysoká n. Labem – 78:43 (18:3, 38:13, 60:28)

Vstup do zápasu byl velice opatrný byli jsme zaskočeni soupeřovou fyzickou vybavenosti a nedokázali jsme se adaptovat na tvrdé souboje pod košem. V útoku se nám nedařilo prosadit se že spolupráce za celý první poločas jsme měli jenom dvě asistence zbytek byl individuální akce.

Začátek druhé poloviny už byl vyrovnaný soupeře jsme už nenechávali prosazovat se v našem vymezeném území na druhou stranu jsme získali spoustu útočných doskoků protože soupeř se spoléhal na svoji fyzickou převahu a nebyl důsledný pod svým košem.

V útoku nám chyběla spolupráce pivotů a křídla s pivotem zkoušeli jsme hrát akce ale nedokázali jsme se prosadit. Nejvíce nám chyběli koše z podkoše. Měli jsme hodně útočných doskoků a bohužel i hodně ztrát.

Josef Říha

Posted in Menu, NOVINKY, U17