5. 3. 2020

29.2. 2020

BK Napos Vysoká nad Labem  :  Sokol Vysoké Mýto

76  :  33   (18:8, 36:17, 62:21)

78  :  50  (23:12, 37:22, 58:28)

V domácím prostředí jsme přivítali soupeře z Vysokého Mýta. Zápas jsme opět nehráli kompletní. Ale to už jsme si vyzkoušeli na horké pudě v Jaroměři. I když oslabeni, vstoupili jsme do zápasu připraveni a odhodlaní opět zvítězit. Již v první čtvrtině jsme soupeře zaskočili vytaženou obranou a rychlým zakončením. Což se nám dařilo po celý zápas. Abych jen nechválil. Mrzí mě, že hráči nevydrží v nasazení a koncentraci po celý zápas. Byly chvíle, kdy jsem musel hráče ke koncentraci znovu donutit, aby zápas nesklouznul k podcenění. Druhé zápasy v této soutěži jsou hlavně o tom, aby se hráči znovu přinutili ke koncentraci a plnění pokynů trenéra. Hlavně, když dopadl první zápas vyšším rozdílem. Chci, aby hráči brali tuto soutěž jako odrazový můstek pro svůj další výkonnostní růst a snažili se po celý zápas.    

Posted in Mládež, NOVINKY, U17