29. 9. 2021

Královští sokoli vs. BK Napos Vysoká nad Labem – 48:47 (17:10, 28:15, 39:25, 48:47)

Královští sokoli vs. BK Napos Vysoká nad Labem – 63:48 (15:10, 26:23, 46:34, 63:48)

Kadeti U17 začali sezonu 2021/2022 utkáním proti rivalům z Hradce Králové. V neděli nastoupili proti Sokolům do poledního zápasu, který neměl favorita. Naši borci vstoupili do utkání nejhůře, jak mohli. Ztráta střídala ztrátu a koncentrace kluků byla na bodě mrazu. Frustraci navíc umocňovaly neproměněné střely. Nejlepší ukazatel bídného výkonu v prvním poločase je pouze 15 vstřelených bodů! Ve třetí čtvrtině se výkon NAPOSu celkem zlepšil, ale stále jsme měli až moc ztrát. Do čtvrté čtvrtiny šli svěřenci trenéra Mráze s jediným úkolem: zkusit ještě zatopit soupeři a nedat mu vítězství zadarmo. Borci od první minuty na hřišti dřeli a navíc proměňovali jednoduché koše a střely. Důraznou  obranou se podařilo dostat soupeře pod tlak a přiblížit se mu na jednociferný rozdíl. Koncovka byla velmi napínavá, ale bohužel vyšla lépe Hradci. Ve čtvrtě čtvrtině však naši kadeti ukázali, že mají srdce a odhodlání hrát bojovný basket.

V druhém utkání nastoupili naši borci celkem unavení po houževnatém výkonu v prvním utkání. Únava nám nedovolila dostat soupeře pod naši taktovku a i v druhém utkání jsme bohužel padli.

Posted in Menu, NOVINKY, U17