10. 1. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. BC Kolín – 47:52 (12:9, 22:23, 32:33)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Žďár n. Sázavou – 61:55 (17:12, 33:36, 51:42)

O víkendu čekaly naše U17 poslední utkání v základní skupině B celostátní ligy. Očekávali jsme těžká utkání, protože Kolín i Žďár jsou na špici tabulky. I přes to jsme ale chtěli ukořistit alespoň jedno vítězství před následujícím play-out skupinou.

Sobotní utkání proti Kolínu bylo ve znamení obran na obou polovinách hřiště. Se soupeřem jsme se přetahovali o vedení až do koncovky, kde nám bohužel nestačily síly a soupeř si tak došel pro vítězství. V neděli proti oslabenému Žďáru jsme cítili příležitost a tu jsme také proměnili. I přes nepovedenou první polovinu se nám ve třetí čtvrtině podařil obrat a nakonec jsme zasloženě zvítězili o 6 bodů.

Základní skupina je u konce a nás teď čeká play-out, kde budeme bojovat o udržení ligy U17.

Posted in Menu, NOVINKY, U17