27. 11. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Královští sokoli B – 37:66 (6:17, 12:29, 21:47)

V sobotu se odehrálo  derby, kdy kategorie U15 z Vysoké nad Labem přivítala silného soupeře v podobě Královských sokolů. Oba týmy se utkaly v boji o vítězství, ale agresivní obrana soupeře vytvořila výzvy, s nimiž se hráči Vysoké potýkali.

Sokoli vstoupili do zápasu s vysokou úrovní agresivní obrany, což způsobilo týmu Vysoké problémy v útoku. V prvním poločase si soupeř vytvořil dvouciferný náskok, ačkoli hráči Vysoké bojovali, nedařilo se jim efektivně reagovat na defenzivní tlak sokolů.

Po přestávce vstoupila Vysoká nad Labem do druhé poloviny se zlepšeným nasazením a chutí k obratu. I přes zlepšený výkon se však nedařilo stáhnout náskok soupeře. Sokoli si udrželi pevnou kontrolu nad zápasem a zaslouženě odchází s výhrou.

Posted in Menu, NOVINKY, U15