24. 10. 2023

BLNP vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 68:62 (26:20, 40:38, 56:51)

V sobotu 21. října jsme se s týmem U15 vydali na cestu do Lomnice nad Popelkou, kde jsme odehráli velmi napínavé utkání.

I když náš tým měl špatný vstup do zápasu, hráči se nevzdali a ukázali obrovskou sílu a odhodlání. Celý zápas byl nabitý emocemi a dramatickými momenty, a tým BK Vysoká se držel na dostřel soupeři. Bohužel, na konci utkání se výsledek otočil ve prospěch domácího týmu, a zápas skončil výhrou Lomnice nad Popelkou s výsledkem 68:62.

Trenéři a hráči týmu BK Vysoká mohou být hrdí na svůj výkon, i když výsledek nebyl, jak si představovali. „Toto byl skvělý zápas, a naši hráči bojovali až do poslední chvíle,“ uvedl jeden z trenérů. „I když jsme prohráli, ukázali jsme, že máme potenciál a sílu, abychom se mohli měřit s těmi nejlepšími.“

Posted in Nezařazeno