7. 12. 2023

BA Lynx Liberec vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 76:30 (19:9, 36:15, 52:24)
BA Lynx Liberec vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 56:51 (13:13, 27:25, 41:36)

V sobotu jsme se vydali na basketbalovou výpravu do Liberce s našemi U15. Nebylo to vůbec jednoduché, a to hlavně kvůli absenci dvou klíčových hráčů základní rotace. Ale pojďme se podívat na to, jak to celé probíhalo.

První utkání bylo oříškem, se kterým jsme se museli poprat. Bohužel jsme nedokázali efektivně reagovat na kvalitní útok soupeře. Naše útočné úsilí bylo jak moucha na skle – sice jsme se snažili, ale nedařilo se. Soupeř nám ukázal, jak má kvalitní útok vypadat, a první zápas jsme nakonec prohráli 76:30.

Ale nebyli jsme ochotni se vzdát. Ve druhém zápase jsme se vzchopili a předvedli úplně jiný výkon. Od první minuty jsme ukázali, že jsme na hřišti rozhodně ne bez šance. Náš útok začal fungovat a celý tým držel krok se soupeřem. Byli jsme vedeni, ale bohužel, soupeř dokázal v koncovce zápasu dát pár těžkých střel, což nakonec zvrátilo výsledek ve svůj prospěch. Druhý zápas jsme prohráli 56:51.

Posted in Menu, NOVINKY, U15