30. 1. 2024

V sobotu se náš tým vydal na cestu do Náchoda, kde jsme čelili klučičímu mužstvu oproti našemu smíšenému. I přes absenci dvou klíčových hráčů jsme chtěli přivézt dvě výhry.

V počátku prvního zápasu jsme se nedokázali dostat do tempa a soupeř nám odskočil na dvouciferný náskok. Největší problém jsme měli na obraném doskoku. I přes špatné první dějství jsme se nevzdávali a přitlačili jsme obranu a zbylé tři čtvrtiny byly v celku vyrovnané. Zápas jsme prohráli kvůli špatnému vstupu do zápasu a ještě horšímu obranému doskoku. Zápas skončil 66:33 pro domácí Náchod.

Druhé utkání se hrálo pouze na 8 minut a proto padlo značně méně košů na obou stranách. Nám se podařilo od první minuty proměňovat dobře vytvořené pozice a přitlačit v obraně. Zápas byl ve vysokém tempu a po celou dobu se vedení tahalo ze strany na stranu. Bohužel se v posledních dvou minutách nepodařilo dát koš a soupeř si po napínavé koncovce připsal druhé vítězství 35:28

Posted in Menu, U15