16. 1. 2024

V sobotu 13. ledna se naše U15 vydali na dalekou cestu do Turnova s jasným cílem – zvítězit. Bohužel, soupeř nás zaskočil agresivní celoplošnou obranou, na kterou jsme se nedokázali adekvátně přizpůsobit.

První zápas: Těžký začátek a neschopnost dotáhnout

První poločas znamenal pro náš tým náročný začátek, kdy jsme ztráceli o 20 bodů. Ve druhém dějství jsme se snažili hrát vyrovnaně, ale soupeř si pohlídal vedení a zápas dotáhl do vítězného konce s konečným skóre 66:37. Přestože jsme nezvítězili, v druhé polovině jsme předvedli vyrovnaný výkon.

Druhý zápas: Vyrovnanější, ale opět prohra

Druhý zápas byl vyrovnanější a přinesl nám několik pěkných momentů. První polovina byla vyrovnaná, ale ve druhé polovině jsme pocítili únavu a soupeř znovu získal vedení, nakonec zvítězil 55:40.

Posted in Nezařazeno, NOVINKY, U15