24. 3. 2024

Poslední hrací víkend v březnu jsme odehráli jedno utkání na sousední palubovce v Hradci se Sokoli. V posledním duelu jsme s nimi prohráli velkým rozdílem.

Soupeř byl poznamenán marodkou, ale i přes to jsme čekali náročný zápas. Náš tým přijel v plném počtu a proto jsme chtěli hrát agresivně v obraně a rychle do útoku. Vstup do zápasu pro nás nebyl optimální, protože soupeř hrál zónovou obranu, po timeotu jsme si se zónou věděli poradit a dokázali se prosadit z podkoše. První čtvrtinu jsme vyhráli 12:8 a ve druhém dějství jsme přitlačili v obraně a dařilo se nám lehce skórovat z protiútoku. I přes velké množství minutých košů z bezprostřední blízkosti jsme měli zápas pod kontrolou a poločas vyhráli 32:23. V druhé polovině jsme ztratili koncentraci v obraně, ale i přesto jsme si dokázali pohlídat skóre a dotáhli jsme zápas do vítězného konce 63:47.

 

Posted in Menu, NOVINKY, U15