11. 1. 2022

BK NAPOS Vysoká n. Labem : BK Bizoni Náchod 67:33

BK NAPOS Vysoká n. Labem : BK Bizoni Náchod 71:30

V Novém roce 2022 jsme odehráli první utkání na domácí palubovce proti Náchodu. Náchod přijel v oslabení, tudíž jsme chtěli vyhrát a vrátit jim prohru.

Měla jsem k dispozici 10hráčů, kteří si obě dvě utkání dostatečně zahráli.

Oba dva zápasy začali naší bojovností a přechod do rychlého protiútoku. Jen nás trápilo zakončení, kdy jsme neproměnili více jak polovinu našich vystřelených střel. Naštěstí soupeř ztrácel sílu, tak nás neproměněný koše tolik netrápili, ale na další utkání na tom musíme zapracovat.

Musím vyzdvihnout přechod do rychlého protiútoku, kdy excelovali kluci Honza Novotný s Adamem Franzem (který nám velmi pomáhá, je u nás na hostování z Pardubic). Je vidět přehled, přihrávky přesný a umí číst hru.

Celý tým chci pochválit za bojovnost, nasazení, snad nám tato hra s energií vydrží i na další půlku sezony.

Kateřina Hanzlíková

Posted in Menu, NOVINKY, U14