30. 3. 2022

BK Napos Vysoká n. Labem : Sokol Vysoké Mýto 52:33

BK Bizoni Náchod : BK Napos Vysoká n. Labem  67:25

V sobotu nás čekal předposlední Turnaj o umístění.

První zápas jsme odehráli proti tabulkově slabšímu soupeři Vysokému Mýtu, první poločas nám ale nedali nic zadarmo a byl to boj o každý míč. Hodně jsme měli chyby při doskoku, kdy jsme nebyli schopný odstavit hráče a doskočit míč. Soupeř měl převážně vyšší hráče, tudíž to pro ně bylo velmi jednoduché doskočit balón. Naštěstí konec zápasu jsme si pohlídali a připsali další výhru nad Mýtem.

Druhý zápas nás čekal proti Náchodu. První poločas pro změnu v tomto zápase byl pro nás výrazně lepší a prohrávali jsme pouze o 6b., bohužel do druhého poločasu jsme vůbec nenastoupili dobře, psychicky jsme se zhroutili a nedokázali ani předriblovat hřiště. Také nás mrzeli v obouch zápasech neproměněné koše z pod koše, na kterých musíme opět na tréninku pracovat.

Kateřina Hanzlíková

Posted in Menu, NOVINKY, U14