17. 10. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Tuři Svitavy – 36:96 (8:30, 19:55, 33:79)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Tuři Svitavy – 16:63 (4:20, 5:38, 11:48)

V sobotu 14. října přivítal tým BK Vysoká na své domácí palubovce tým Svitavských Turů v důležitých zápasech, které nabídly nášemu týmu cenné zkušenosti, i když výsledky byly nepříznivé.

První zápas byl náročný a rychlý náš tým, který byl lehce oslabený, se snažil držet tempo, ale soupeř hrál lépe. Zápas skončil výraznoým vítězstvím Svitavských Turů, s výsledkem 96:39 ve prospěch hostů.

Druhý zápas pokračoval ve stejném duchu, přičemž tým Svitavských Turů pokračoval v dominanci na hřišti. Naši hráči bojovali tvrdě, ale nedokázali zvrátit vývoj utkání. Zápas skončil výsledkem 63:16 pro Svitavské Tury.

Trenéři našeho týmu neberou tyto výsledky jako konec, ale spíše jako výzvu k zlepšení. „Máme na čem pracovat, a tyto zápasy nám ukázaly, kde můžeme zdokonalit naši hru,“ řekl jeden z trenérů. „Je důležité brát tyto zážitky jako součást našeho vývoje a pracovat na tom, abychom se zlepšili.“

Posted in Menu, NOVINKY, U14