22. 1. 2024

Dvojutkání s Heřmanovým Městcem: Jeden výrazný triumf a jedno zklamání

V sobotu jsme v naší domovské NAPOS aréně přivítali soupeře z Heřmanova Městce, s nímž jsme v předchozích duelech odcházeli s jednou výhrou a jednou prohrou. Zápas začal vlažným vstupem obou týmů, ale postupně jsme se rozehráli. Po prvním poločase jsme sice vedli, ale pouze o dvě body, což trenéra Tomáše Mráze nenechalo spokojeným, protože hráči nesplňovali jednoduché úkoly.

V druhém poločase jsme se však oklepali a předvedli rychlý a tvrdý basket na obou stranách hřiště. Soupeře jsme převezli a dotáhli zápas do vítězného konce s výrazným rozdílem 60:28.

Druhé utkání bylo výrazně odlišné a poněkud k pláči, protože to, co jsme předvedli na hřišti, bylo absolutně neslučitelné s výsledkem prvního duelu. Od začátku jsme byli všude pozdě a nedařilo se nám proměňovat jednoduché koše. Po prvním poločase jsme se trochu zvedli, ale už nebylo dost sil na zvrat. Tvrdá obrana soupeře vyústila v naši prohru 36:51.

I přes jednu výhru, odcházeli hráči z palubovky se špatným pocitem kvůli výkonu ve druhém zápase.

Posted in Menu, NOVINKY, U14