21. 11. 2019

16.11.2019

BK Beksa Pardubice : BK Napos Vysoká n.L.    100 : 35 (30:11, 57:13, 97:24)

Tento víkend jsme se utkali s týmem Pardubic a Litomyšle oba týmy jsou na špičce tabulky.

V sobotu, zápas proti týmu Pardubic. Vstup do zápasu byl poměrně kvalitní dokázali jsme držet krok se soupeřem. Bohužel ztráty, které pramenili z individuálních chyb našich hráčů téměř vždy skončili po rychlém protiútoku v koši. Po prvním poločase byl zápas již rozhodnutý, ale i přes to jsme bojovali a povedlo se nám několik týmových akcí, které skončili košem. Bodově se prosadili hráči:

J. Knejp 10b, J. Říha 8b, V. Synáček 6b, R. Jancur a P. Tyč 4b, T. Král 3b, J. Novotný 2b, A. Lacko 1b.

 

17.11.2019

Adford Basket Litomyšl : Bk Napos Vysoká nad Labem  112:30 (13:12, 63:14, 78:24)

Nedělní zápas byl velkým úkazem naší špatné psychické vyzrálosti, kdy jsme celou první čtvrtinu dokázali hrát vyrovnaně a konkurovat soupeři, jak v útoku, tak v obraně. Kdežto druhá čtvrtina byla totální propadák. Kdy jsme dostali 50b. Nedokázali jsme vyhodit a ani převést míč přes polovinu hřiště. Všechna snaha o zahájení útoku selhávala hned u přechodu na útočnou polovinu. Bohužel chyběl rozehrávač Jan Říha, který byl nemocný. Výbornou práci tento zápas odvedl Pavel Tyč, který byl na každém doskoku. Avšak největší obdiv si v tomto zápase zaslouží Jindra Zástava, který skóroval 10b.

Body: J. Zástava 10b, V. Synáček  9b, J. Knejp 6b, R. Jancur 2b, T. Král 2b, P. Tyč 1b.

Z tohoto víkendu pro nás vyplynulo, že musíme víc pracovat na individuálních dovednostech hráčů především driblingu s hlavou nahoře, překonání hráče v útoku pohybem bez balónu.

V obraně je to výpomoc při rychlém protiútoku.

Josef Říha

 

Posted in Mládež, NOVINKY, U14