4. 3. 2024

V sobotu 2.3. jsme se vydali na zápasy do Svitav, kteří si ještě nepřipsali žádnou porážku, ale i přesto jsme tam jeli plní naděje a chutě zvítězit.

Do prvního utkání jsme vstoupili slibně a podařilo se nám hrát náš systém díky kterému jsme dokázali dávat jednoduché koše, ale soupeřův rychlý protiútok byl nad naše síly. Kvůli naší nepozornosti v obraně se náš protivník dostával lehce do koše a první čtvrtinu nakonec ovládl. Druhá čtvrtina utkání byla o něco lepší a dařilo se v útoku, ale soupeř pokračoval jejich tempu a poločas byl jejich režii. Druhá polovina přinesla pár pěkných akcí na naší straně, ale v obraně jsme pořád dělali chyby na doskoku a soupeř toho využil a pomalu a jistě si navyšoval vedení. Zápas skončil 107:65 pro hosty.

Druhé utkání jsme začali velmi špatně a nedařilo se nám skórovat, ale po oddechovém času jsme se vrátili do hry a začalo se dařit. Bohužel soupeř dominoval na doskoku a nedařilo se nám je zastavit. Celý zápas si hlídali vedení a a dotáhli ho do vítězného konce a my si bohužel připsali druhou porážku 70:36.

 

Posted in Menu, NOVINKY, U14