11. 12. 2023

Hradecké lvice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 42:52 (22:12, 28:27, 37:41)
Hradecké lvice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem –  71:40 (19:12, 42:25, 58:34)

V sobotu 9. listopadu se naši mladí hráči U14 vydali na zápasy se sousedními Hradeckými lvicemi. Byla to vzrušující bitva na palubovce, která přinesla jeden vyrovnaný zápas a jeden, kde se věci nevyvíjely podle našich představ.

První utkání: Pomalý start, ale silný návrat

V prvním zápase jsme nevstoupili do utkání dobře, a v první čtvrtině jsme ztráceli o deset bodů. Nicméně jsme se postupně vrátili do hry a dokázali ztrátu zmenšit. V druhé polovině zápasu jsme přitlačili v obraně a podařilo se nám dokonce získat vedení. Nakonec jsme první zápas vyhráli s konečným skóre 52:42 ve prospěch Vysoké.

Druhé utkání: Potíže v útoku i obraně

Ve druhém střetnutí se nám bohužel nedařilo ani v útoku, ani v obraně. Soupeř se chopil vedení již od první minuty a udržoval si ho po celý zápas. Naše snaha o obrat se nedařila, a druhý zápas jsme nakonec prohráli s výsledkem 71:40.

Posted in Menu, NOVINKY, U14