25. 10. 2019

20.10.2019

BK Napos Vysoká nad Labem : Královští sokoli 52 : 64  (26:9, 40:17, 52:44)

Zápas jsme začali ustrašeně, neproměňovali jsme jasné příležitosti což soupeř využil. Moc brzy jsme se smířili s tím, že nemůžeme vyhrát. Obrana neexistovala, přechod do protiútoku pomalý, nájezd do koše bojácný. „abych náhodou něco nezkazil“. Poločasový výsledek -23 bodu byl obrazem. To, co se odehrálo druhy poločas, byl opakem. Hráči ukázali, že hrát umí, jen je potřeba přehodit myšlení. Najednou nás bylo všude plno. Obrana, doskoky, po nich rychlý přechod prostě super. Ale to proměňování dvojtaktů, to nás stálo vítězství . Jsem rád, že kluci v sobě našli molární sílu a chtěli s nepříznivým výsledkem něco udělat. Klukům děkuji za druhy poločas, udělali mně radost.

Roman Trnka

Posted in Mládež, NOVINKY, U14