22. 1. 2020

Vysoká nad Labem : SAM Brno

34   :   125     (13:28,19:62,24:94)

Vysoká nad Labem : Tygři Brno

39  :  98         (9:28,20:56,32:82)

To, co se povedlo U17 se nepovedlo U14, i když je třeba říct, že soupeři byli velmi zdatní. Sobotní soupeř nás převyšoval výškově a byl i fyzicky zdatnější, což při pohledu na náš menší tým vyvolávalo obavy. Což se potvrdilo. V první části zápasu nám síly stačili. Dokázali jsme se soupeřem částečně držet krok. Ke konci už jsme se nestíhali ani vracet. Tady se hráči přesvědčili o tom, jak je potřeba na tréninku dělat věci na plno a v rychlosti. Pak můžeme myslet na lepší výsledek.

V neděli přijel podobný tým. Vysoký, fyzicky zdatný a to jim ještě několik hráčů chybělo. Nám chybělo také několik hráčů (Říha,Synáček,Pleskot) .Zápas byl od začátku v režii kvalit soupeře. I když třeba říct, že když už jsme se přestali bát dlouhánu z Moravy, ukázali jsme, že i my umíme hrát basketbal a na pár akcí se dalo i koukat. Je potřeba neztrácet naději, stále pracovat a věřit že nám někteří hráči vyrostou. Mám radost, že i přes porážky kluci neztrácejí chuť a chtějí na sobě pracovat, což ukazují přítomností na trénincích starších hráčů U17. Udělala se dobrá parta, která se snaží navzájem pomoci. Což pro mě jako trenéra je příjemné zjištění.

R.T.

Posted in Mládež, NOVINKY, U14